Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Konvertory

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.

Kód produktu176139
Part numberDMC-515SC/E
EAN produktu790069241864
 
Záruka:24 mesiacov, IČO 12 mesiacov
Výrobca:D-Link
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
156.54 €
Vaša cena bez DPH
109.60 €
Vaša cena vrátane DPH
131.52 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
DMC-515SC: Konvertor Fast Ethernet - 10/100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napájecího adaptéru
- konvertuje z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC_Duplex) Singlemode (a naopak)
- vzdálenost až 15 km
.
Technológia konvertora: Fast Ethernet 10/100Mbps