Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 130 € doprava zadarmo!
0
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Výrobca  D-Link

D-Link

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 kmDMC-300SC DMC-300SC Konvertor Fast Ethernet D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejich
75.5 €
s DPH
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 kmDMC-515SC: Konvertor Fast Ethernet - 10/100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napájecího ada
133.2 €
s DPH
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 kmDMC-810SC: 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter - včetně napájecího zdroje This c
310.5 €
s DPH
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 mDMC-700SC: Konvertor Gigabit Ethernet - 1000 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napájecího zd
147.9 €
s DPH
D-Link 12 AP upgrade for DWS-3160-24PCTyp príslušenstva:Aktivačný licencie k firewallu a routeru.
425.7 €
s DPH
D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis, pro DPS-xxxDPS-800 - D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis - držák pro upevnění dvou redundantních zdroj
88.7 €
s DPH
NovinkaNa sklade
D-Link COVR-1102 Wireless AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System (2 pack)AC1200 Dual Band Whole Home Mesh Wi-Fi System - Dual-Band Wireless AC Wave 2 Technology - D-Link Eas
83.5 €
s DPH
Novinka
D-Link COVR-1103 Wireless AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System (3 pack)AC1200 Dual Band Whole Home Mesh Wi-Fi System(3-Pack) -Dual-Band Wireless AC Wave 2 up to 1200Mbps -
126.4 €
s DPH
Novinka
D-Link COVR-X1862 2-pack Wireless AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 SystemAX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System (2-Pack) - 1 Gigabit LAN ports and 1 Gigabit WAN po
158.8 €
s DPH
Novinka
D-Link COVR-X1863 3-pack Wireless AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 SystemAX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System (3-Pack) - 1 Gigabit LAN ports and 1 Gigabit WAN po
238.2 €
s DPH
D-Link DAP-1325 Wi-Fi Range Extender, Wireless N300, 1x 10/100 RJ45Wireless Range Extender N300 With 10/100 port and external antenna - 2 x External Antennas - 1 x 10/
18.8 €
s DPH
Na sklade
D-Link DAP-1360 Wireless N Access PointWireless N Open Source Access Point/Router - Compatible with IEEE 802.11b/802.11g/802.11n 2.4GHz Sta
26.6 €
s DPH
Spracovanie dát
Schovať