Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

HPE X150 100G QSFP28 MPO PSM4 500m SM Transceiver

Typ príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.).

Kód produktu703131
Part numberJH420A
 
Záruka:24 mesiacov, IČO 12 mesiacov
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
3951.9 €
Vaša cena bez DPH
2501.31 €
Vaša cena vrátane DPH
3001.57 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
HPE X150 100G QSFP28 MPO PSM4 500m SM Transceiver.
Typ príslušenstva: Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.)
Aktuálna cena produktu je3001.57€  s dph
Váš e-mail