Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 130 € doprava zadarmo!
0
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Na sklade
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenBezprašné ubrousky KimTech pro čištění optických vláken. Balení: 280ks.
4.3 €
s DPH
DROP1000 kabel Solarix, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s
250.4 €
s DPH
NovinkaNa sklade
DROP1000 kabel Solarix, 16vl 9/125, 3,9mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-16-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 16vl 9/125 3,9mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s
318.3 €
s DPH
DROP1000 kabel Solarix, 24vl 9/125, 4,0mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-24-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s
440.9 €
s DPH
NovinkaNa sklade
DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 2vl 9/125 3,5mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s LS
114.8 €
s DPH
NovinkaNa sklade
DROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-4-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 4vl 9/125, 3,6mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s L
140.9 €
s DPH
NovinkaNa sklade
DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 8vl 9/125, 3,7mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s L
206.1 €
s DPH
Na sklade
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
6.2 €
s DPH
Novinka
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
4.9 €
s DPH
Na sklade
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
6 €
s DPH
Na sklade
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
1.4 €
s DPH
Na sklade
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s
9.9 €
s DPH