Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 130 € doprava zadarmo!
0
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Sieťové prvky
  3. SFP moduly

SFP moduly

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Novinka
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 10mMaxLink 10G SFP+ AOC kabel, aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
36.5 €
s DPH
Na sklade
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
9.4 €
s DPH
Na sklade
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
9.8 €
s DPH
Na sklade
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
12.6 €
s DPH
Na sklade
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
11.4 €
s DPH
Na sklade
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
16.7 €
s DPH
Na sklade
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
22 €
s DPH
Na sklade
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310nm, dual-LC konektorem. Je u
18.2 €
s DPH
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik S-35/53LC20D Jedná se o pár SFP modulů, S-35LC20D je jednovidový (SM) SFP modul s max. dat
55.1 €
s DPH
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)MikroTik S-4554LC80D S-4554LC80D je prodáváno jako pár single mode WDM modulů s Gigabitovou rychlos
69.8 €
s DPH
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-55DLC80D, SM, 80km, 1.25G, 1550nm, LC duplexníMikroTik S-55DLC80D S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma L
28.2 €
s DPH
Na sklade
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25GMikroTik S-85DLC05D MikroTik S-85DLC05D je 1.25G SFP transceiver s 850nm, dual-LC konektorem. Je ur
14.6 €
s DPH
Spracovanie dát
Schovať