Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 130 € doprava zadarmo!
0
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Sieťové prvky
  3. SFP moduly

SFP moduly

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Na sklade
10GBASE-LRM X2 Module
154.9 €
s DPH
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
9.2 €
s DPH
Na sklade
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
9.6 €
s DPH
Na sklade
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
11.4 €
s DPH
Na sklade
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
12.1 €
s DPH
Na sklade
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
17.1 €
s DPH
Na sklade
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
20.8 €
s DPH
Na sklade
MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1mMikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001) Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zaříz
26 €
s DPH
Na sklade
MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3mMikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003) Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zaříz
35.1 €
s DPH
Na sklade
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310nm, dual-LC konektorem. Je u
20 €
s DPH
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik S-35/53LC20D Jedná se o pár SFP modulů, S-35LC20D je jednovidový (SM) SFP modul s max. dat
60.4 €
s DPH
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)MikroTik S-4554LC80D S-4554LC80D je prodáváno jako pár single mode WDM modulů s Gigabitovou rychlos
76.5 €
s DPH