Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo
Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Príslušenstvo k rozvádzačom

Klimatizácia TRITON RAC-KL-ETE-X4, sivá

Typ príslušenstva:Montážne sady, ostatné.

Kód produktu1030587
Part numberRAC-KL-ETE-X4
 
Záruka:24 mesiacov, IČO 12 mesiacov
Výrobca:Triton
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
7890.9 €
Vaša cena bez DPH
5205.42 €
Vaša cena vrátane DPH
6246.50 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>


Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Horná chladiaca jednotka ETE. Špeciálne navrhnuté na montáž na hornú časť rozvádzača v stojane.

Na aktívnu reguláciu teploty v našich skriniach ponúkame klimatizačné jednotky pod značkou Triton od popredného európskeho výrobcu STULZ-Cosmotec. Kompaktné klimatizačné jednotky ETE sú určené na chladenie technológií v jednotlivých dátových skrinkách radu RDE a RIE (s krytím IP54). Jednotky majú zníženú hlučnosť vďaka jedinečnej funkcii - regulácii otáčok ventilátora chladiaceho okruhu kompresora. Jednotka nastavuje rýchlosť ventilátora, ktorý je hlavným zdrojom hluku, v závislosti od aktuálnej potreby chladiaceho výkonu vo vnútri skrine. To má výrazne pozitívny vplyv na zníženie hlučnosti celej jednotky, keď sa nevyžaduje plný chladiaci výkon.

Jednotka sa skladá z dvoch samostatných okruhov cirkulácie vzduchu:
1. vnútorný, ktorý ochladzuje inštalovanú technológiu a vstupuje do klimatizačnej jednotky, kde odovzdáva teplo chladiacemu médiu
2. chladiaci okruh kompresora, ktorý chladí kompresor a chladivo prúdením okolitého vzduchu

Vďaka tomuto usporiadaniu sa okolitý vzduch a vzduch cirkulujúci vo vnútri skrine nemiešajú, čím sa nezvyšuje vlhkosť vo vnútri skrine. Vlhkosť by mohla kondenzovať na povrchu nainštalovaného zariadenia a poškodiť ho alebo zamrznúť vo vnútri klimatizačného zariadenia, čo by mohlo spôsobiť jeho nefunkčnosť, ak by jednotka nebola správne nastavená. Preto je potrebné dbať na správne nastavenie jednotky s ohľadom na okolitú teplotu a vlhkosť. Na zníženie tohto rizika môže byť jednotka vybavená dverným kontaktom, ktorý automaticky vypne kompresor, keď sa otvoria dvere.
okrem toho jednotka teraz umožňuje jednoduchú montáž elektronického riadiaceho modulu s termostatom na dve rôzne miesta krytu. To spolu s príslušnými montážnymi redukciami pre skrine umožňuje namontovať klimatizáciu v polohe, v ktorej nasáva horúci vzduch a vyfukuje chladný vzduch buď pozdĺž bočných stien skrine, alebo v zadnej a prednej časti skrine, presne podľa požiadaviek inštalovanej technológie.
aby klimatizácia správne fungovala, je potrebné zabezpečiť dostatočnú výmenu okolitého vzduchu a jeho správnu teplotu. Jednotka je vybavená snímačmi, ktoré kontrolujú dostatočnú vzdialenosť od okolitých stavebných konštrukcií. Podrobnejšie informácie nájdete v návode na obsluhu príslušnej klimatizácie...

Typ príslušenstva: Montážne sady, ostatné
Aktuálna cena produktu je6246.50€  s dph
Váš e-mail